Vážení zákazníci,
dovolte nám, abychom se vyjádřili k momentální situaci.

Společnosti CZECHOSLOVAK OCEAN SHIPPING GROUP si plně uvědomují vážnost situace spojenou s rizikem onemocnění COVID 19 a snažíme se na ni adekvátně reagovat. Zavedli jsme nezbytná bezpečnostní opatření v souladu s posledním nařízením vlády ČR, ať se to týká opatření na pracovišti nebo kontaktu s klienty.

V současné době jsme připraveni realizovat všechny smluvené i rozjednané zakázky, přijímat nové a pomáhat subjektům, kterým v důsledku celosvětových omezení vypadli dodavatelé, objednávky nebo zaměstnanci.

COS - LOGISTICS, s.r.o.

Patriaca do skupiny CZECHOSLOVAK OCEAN SHIPPING GROUP je súkromná a plne nezávislá spoločnosť založená v roku 1999 v Českej republike. Spoločnosť poskytuje služby klientom v Českej a Slovenskej republike, ako aj zákazníkom na medzinárodnom zasielateľskom a námornom trhu. Skúsený a dynamický kolektív získal veľmi dobré vzdelanie prevažne na vysokých námorných školách. Náš tím hovorí anglicky, poľsky, nemecky, rusky a vysoká profesná kvalifikácia a skúsenosti nám pomáhajú uspokojiť všetky požiadavky našich obchodných partnerov.

Hlavné aktivity spoločnosti sú:
  • zasielateľstvo – námorné, železničné, kamiónové a letecké,
  • kontajnerová doprava po celom svete „FCL, LCL“ („door-to-door“),
  • prenájom a sprostredkovanie lodnej tonáže,
  • dopravné poistenie,
  • nákup a predaj lodí,
  • poradenstvo.

Od roku 1999 si spoločnosť vybudovala veľmi dobré kontakty s neustále rastúcou skupinou dôležitých zákazníkov v ČR aj SR. K poskytovaniu pokiaľ možno čo najlepších profesionálnych služieb pomáha sieť domácich aj zahraničných agentov, lodných spoločností a obchodných partnerov.



C.O.S. - LOGISTICS, s.r.o.
Pôsobí ako hlavný agent CZECHOSLOVAK OCEAN SHIPPING, s.r.o. pre Slovensko a Maďarsko.




SWORDFISH, s.r.o.
Hlavný odbor činnosti – preprava železničná, pozemná, letecká a námorná. Kontajnerová a kusová preprava tovaru. Špeciálna a IMO doprava. Odborná konzultačná činnosť.



VELA YACHTING, s.r.o.
Funguje ako sprostredkovateľský agent s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti výletných a športových jácht. Organizuje teoretickú a praktickú prípravu záujemcov o získanie preukazu spôsobilosti kapitána jachty všetkých stupňov, ktorý umožňuje samostatnú obsluhu námorných jácht, výletných a motorových člnov na moriach a oceánoch celého sveta.


Český antarktický nadační fond
Vznikl v roce 2014 za účelem podpory vědeckovýzkumné činnosti zejména v oblasti výzkumu polárních oblastí, tj. Antarktidy a Arktidy.




C.O.S. - CREW MANAGEMENT, s.r.o.
Zajišťuje výcvik a kvalifikační zkoušky dle STCW. Pro jachtaře pořádá školení, odborné semináře i přednášky.


CONTAINER SERVICES, s.r.o.
Spoločnosť zabezpečuje nákup, predaj a prenájom použitých/nových námorných, skladových, kancelárskych, chladiacich a špeciálnych kontajnerov. Ponúka aj samoobslužný skladový terminál v Senci, balenie, vybaľovanie, inšpekciu, skladovanie tovaru a poradenské služby. Taktiež zastupuje firmu TAKEUCHI.